Web Tasarım

Bilişim Teknolojileri çağdaş yaşamın her alanında kendine yer edinmiş durumdadır. İnternet’in yoğun kullanımı bu gelişmeyi güçlendirmiştir. Bilgisayarların dünya çapında ağlaşması (internet) firmaların iletişiminde, lojistikte, medyada, pazarlamada ve daha bir çok başka alanda devrim niteliğinde gelişmeler yaşatmıştır.

Firmaların web sitesi oluşturmasıyla ürün, hizmet, haber, duyuru ve daha bir çok alanda müşterilerine, daha hızlı ve kolay ulaşabilmesi verimliliklerini arttırmaktadır. Oluşturulan web sitelerinin belirtilen anahtar kelimelerle arama motorlarında desteklenmesi pazarlama ve satış stratejisinde önemli bir yer tutmaktadır. Bu gelişmeler doğrultusunda Yeni Türk Ticaret Kanunu’nda yapılan düzenlemelerle tüm anonim ve limited şirketlerinin web sayfalarının bulunması zorunluluk haline gelmiştir.

Kaan Vardar, müşterilerinin web sayfalarını oluşturmayı, internet ortamındaki kalitelerini arttırmayı ve kendilerini en iyi şekilde gösterebilmelerini sağlıyacak sanal vitrinlerini oluşturmayı misyon olarak kabul etmektedir. Sağlam ve kalıcı işler yapmayı hedefleyen Kaan Vardar, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmakta, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır.